Férfiválogatott

Kézilabda: Dánia 3 alkalommal nyerte meg a kézilabda döntőt
| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |

Dánia kézilabda bajnokok Dánia 3 alkalommal nyerte meg a kézilabda döntőt: Ez volt a férfi kézilabda-bajnokság döntője, ahol Dánia legyőzte Franciaországot, és harmadszor is bajnoki címet szerzett. A végeredmény a következő volt: Dánia 34 – 29 Franciaország. A Nemzeti Sport  IHF magyar bajnokság a Franciaország-Dánia mérkőzéssel zárul, ahol Dánia elképesztően játszott, és elnyerte a kézilabda…

OTP Bank Liga: Nemzeti Bajnokság
| | | | | | | | | | | | | | | |

Nemzeti Bajnokság Az OTP Bank Liga / Nemzeti Bajnokság egy magyarországi nemzeti játék, amelyet nemzeti és nemzetközi szinten is játszanak a bankok. Ez egy UEFA-szintű nemzeti bajnokság, amelyben összesen 12 csapat vesz részt. Ezek a csapatok egymás ellen játszanak a bajnokságban való helytállásért. Mivel csak a győztes csapatok jutnak be az UEFA-ba, ahol TBD elődöntőt…