M4 Sports élő közvetítés ingyenes. Ha rákattint a némítás feloldásához, automatikusan a többi oldalra viszi, ne aggódjon, kattintson vissza, és szüntesse meg a némítást. Ha a hang némítása megszűnik, simán fog játszani. Ellenkező esetben frissítse az oldalt.
  • 1. A videó lejátszásához, a hang némításának feloldásához vagy a teljes képernyős lejátszáshoz kattintson a videóra, ez automatikusan átirányítja a többi webhelyre 4,5 alkalommal visszatér a videóhoz, és végül simán le tudja játszani.
  • Amikor elkezdődött a Videó lejátszása, kapcsolja ki a videót, majd kattintson a gombra a teljes képernyős megtekintéséhez.

Dánia kézilabda bajnokok
| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |

Kézilabda: Dánia 3 alkalommal nyerte meg a kézilabda döntőt

Dánia 3 alkalommal nyerte meg a kézilabda döntőt: Ez volt a férfi kézilabda-bajnokság döntője, ahol Dánia legyőzte Franciaországot, és harmadszor is bajnoki címet szerzett. A végeredmény a következő volt: Dánia 34 – 29 Franciaország.

A Nemzeti Sport  IHF magyar bajnokság a Franciaország-Dánia mérkőzéssel zárul, ahol Dánia elképesztően játszott, és elnyerte a kézilabda bajnoki címet. Ez volt a pech Franciaországnak. A FIFA világbajnoki döntő elvesztése után a fináléban elvesztett mérkőzés után kézilabdában sem tudtak nyerni.

Dánia 3 alkalommal nyerte meg a kézilabda döntőt

IHF Dánia 3. alkalommal győztes élő előnézet

A második félidő végéig majdnem 2 gól volt a különbség, a vége előtt Dánia még több gólt szerzett, majd közvetlenül a meccs vége előtt 5 gól volt a különbség, és Franciaország nem tudta ezt az eredményt megdönteni.

Kézilabda IHF top játékos

“Mathias Gidse” a Dánia FC legjobb góllövője, aki 60 gólt szerzett, mint más játékosok.