FEHÉRVÁR

FEHÉRVÁR

Az Ujpest legyőzte a Fehervárt az NB 1-ben
| | | |

Ujpest legyőzte a Fehervárt A. NB 1 14. fordulójának mérkőzésén az Ujpest legyőzte a Fehervárt 2-1. Az Ujpestnek az volt a szerencséje, hogy mindössze 6 perc alatt gólpontot szerzett. Amikor a Csoboth már 8 perccel a meccs kezdete után irányította a labdarúgást. Ekkor Serafimov, majd a Fehervári Houri sárga lapos büntetést kapott. Ezután folytatódott a…

NB 1: Ferencváros – Fehervár 2-2
| | | |

Ferencváros – Fehervár 2-2 Ferencváros – Fehervár 2-2: Döntetlenre végződött a Ferencváros és a Fehervár NB 1 14. fordulójának mérkőzése. Ugyanis mindkét csapat 2 gólt kapott. A Fradi játékosok kezdték a mérkőzést, Kodro lövése kimaradt Fehervár nagyon jól védett. Ryan Mmaee és Fiola Attila fontos szerepet játszott abban, hogy a 14. percben megszerezték a mérkőzés…